Skip Navigation Linksmathematics

​Вітаємо!

 на сторінці відділення «Математика»

Математика завжди була невід'ємною складовою частиною людської культури, вона є ключем до пізнання навколишнього світу, базою науково-технічного прогресу і важливим компонентом розвитку особистості.

Положення математики в сучасному світі далеко не те, яким воно було сто чи навіть тільки сорок років тому. Вона перетворилася на повсякденне знаряддя дослідження у фізиці, астрономії, біології, інженерній справі, організації виробництва і багатьох інших галузях теоретичної і прикладної діяльності.

Математика містить у собі риси вольової діяльності, умоглядного міркування і прагнення до естетичної досконалості. Її основні і взаємно протилежні елементи - логіка й інтуїція, аналіз і конструкція, спільність і конкретність.

Тож вибір математики, як напрямку своєї дослідницької діяльності є вірним кроком до розвитку себе, а може й людства в цілому?

А чому б й ні? 

Варто спробувати!

 

Секції

Нормативними документами у відділенні «Математики» визначені наступні секції:

  1. Математика
  2. Прикладна математика.
  3. Математичне моделювання

Обрана науково-дослідна робота виконується в одній з перелічених секцій.

 Он-лайнові заходи з математики

Цього року, крім звичайної активності з підготовки конкурсної роботи та засвоєння методів розв'язання задач з математики, передбачена участь у двох онлайнових контрольних роботах (одна з алгебри, а друга з геометрії) та одній очній  (графік наведено на сторінці вебінарів). Ті хто успішно пройде ці етапи буде представлений в команді МАН на обласну олімпіаду з математики.

Результати контрольної роботи №1

максимальна можлива сума балів - 20 (контрольна 2015.11.28).

ПІБКлас12345Сума
Беспояско Євгеній Едуардович114444420
Григор'ян Армен Араєвич94444420
Губар Артем Андрійович94444420
Істранін Андрій Юрійович104444420
Киричишина Юлія Феліксівна104444420
Левчун Олександра Олександрівна104444420
Лізейкіна Вікторія Ігорівна104444420
Фалілеєва Дар'я Миколаївна104444420
Шишов Дмитро Андрійович94444420
Саввін Михайло Олекандрович104424418
Славінський Всеволод Олександрович104424418
Школьніков Дмитро Сергійович100444416
Маслова Єлизавета Валеріївна100424414
Кіча Игорь Володимирович90404412
Крикун Яна Олександрівна110442010
Крячун Іван Віталійович9440008
Нікіфоров Олександр Олександрович9044008
Пузенко Влад Костянтинович10044008
Шаталович Ігнатій Олександрович9040408
Курячей Анастасія Андріївна11040206
Умовіст Настя Віталіївна10042006
Зеленська Ніна Василівна10002204
Компанієць Владислав Вадимович9040004
Малиш Поліна Андріївна9040004
Науменко Ігор Володимирович10040004
Новосьолова Аліна Олександрівна8000404
Передерій Софія Валентинівна9040004
Піпченко Владислав Евгенович9040004
Починок Василь Васильович9040004
Терентьєв Сергій Валерійович9040004
Підгорний В'ячеслав Ігорович9000000

 

Результати контрольної роботи №2

максимальна можлива сума балів - 20 (контрольна 2015.12.04).

ПІБКлас1234Сума
Школьніков Дмитро Сергійович10444416
Беспояско Євгеній Едуардович11444416
Григорян Армен Араєвич9444416
Шишов Дмитро Андрійович9424414
Брижатенко Руслан Олегович11424 10
Медун Анна Олександрівна11424 10
Бойко Діана Вікторівна11424 10
Ганець Карина Андріївна8424 10
Шишко Данило Андрійович8424 10
Романчук Ганна Віталіївна8424 10
Новосьолова Аліна Олександрівна800448
Крива Катерина Андріївна1140408
Маслова Єлизавета Валеріївна1044  8
Передерій Софія Валентнівна9  448
Кіча Ігор Володимирович944  8
Зеленська Ніна Василівна1044  8
Козак Іван Олександрович8 24 6
Фалілеєва Дар'я Миколаївна10 4  4
Крикун Яна Олександрівна11  4 4
Киричишина Юлія Феліксівна10   44
Кляцький Денис Олегович102   2
Чорний Андрій Олександрович102   2
Гладкий Iван Олександрович102   2
Левчун Олександра Олександрівна10    0

 

Результати очної контрольної роботи

(2015.12.17).

ПІБКлас123456Сума
Шаталович Ігнатій Олександрович903043313
Кіча Игорь Володимирович94103008
Крячун Іван Віталійович90304108
Нікіфоров Олександр Олександрович90411006
Новосьолова Аліна Олександрівна81300004
Передерій Софія Валентинівна90010102
Істранін Андрій Юрійович1000034411
Саввін Михайло Олекандрович1041041010
Фалілеєва Дар'я Миколаївна100104409
Пузенко Влад Костянтинович100104409
Лізейкіна Вікторія Ігорівна100104308
Славінський Всеволод Олександрович100104207
Беспояско Євгеній Едуардович1144214015
Крикун Яна Олександрівна110001405

 Виділені кольором є переможцями.