Skip Navigation Links2017

​Нормативні документи:

Лист МАНУМ ДОР

Умови проведення курсів

Контрольна робота з фізики для письмового виконання

Наказ про Он-лайн курси 

Наказ про очний тур​​

​​​

Вебінари передбачають:
лекцію, запитання, контрольну роботу (наступного дня).
За результатами виконання контрольних робіт формується олімпіадна команда МАН на обласну олімпіаду за відповідними предметами.

Увага!

Учасники, результати яких позначено "очний" та виділено кольором запрошуються на очний тур, який пройде 14.12.2017 з 13:00 (фізика та математика), з 15:30 (інформатика)

в Дніпровському ліцеї інформаційних технологій при ДНУ (Дніпро, вул. Шевченка, 8).

Данні в таблицях, що наведени нижче подаються за даними реєстрації користувачів, якщо Ви помітите невідповідні данні по класах, або прізвищах - сповістіть службу підтримки. Зважити Ваші шанси на успіх в очному турі Ви зможете за Вашими оцінками та оцінками інших учасників он-лайн турів.

Переможці он-лайн заходів 2017 визначаються в основному за результатами очного туру змагань.  

Інформатика

Підсумкова таблиця​​

Прізвище, ім'я учняШколаКласЗадача 1Задача 2Задача 3 Сума балівОчний тур 14.12
1Уланов Віктор  СергійовичЛІТ при ДНУ810044100244очный
2Міщук Роман АндрійовичЛІТ при ДНУ8056100156очный
3Халік Сергій ОлександровичЛІТ при ДНУ8100330133очный
4Хубецов Олександр ДмитровичЛІТ при ДНУ88033NO113очный
5Дяченко Ярослав ОлеговичЛІТ при ДНУ870NONO70очный
6Кисельов Артем СергійовичЛІТ при ДНУ8NO33NO33 
7ХімічЛІТ при ДНУ8N033NO33 
1Денисов Костянтин ІгоровичЛІТ при ДНУ9100100100300очный
2Карпусь Артур ДмитровичЛІТ при ДНУ9100100100300очный
3Перекопський Михайло АндрійовичЛІТ при ДНУ9100100100100очный
4Арчаков Всеволод КостянтиновичЛІТ при ДНУ910033100233очный
5Сивошапка Ілля ОлександровичДОЛІФМП910033100233очный
6Караваєв Іван ОлександровичДОЛІФМП9100448152очный
7Каменєв Іван СергійовичЛІТ при ДНУ910044NO144очный
8Єрмаков Сергій ОлександровичЛІТ при ДНУ9100338141очный
9Суровцев Максим ОлександровичДОЛІФМП99044NO134очный
10Кривий Микола МиколайовичЛІТ при ДНУ99044NO134очный
11Болотов Всеволод ВолодимировичДОЛІФМП910033NO133очный
12Бойко Руслан  СергійовичДОЛІФМП99033NO123очный
13Гненна Анна ОлегівнаЛІТ при ДНУ990110101очный
14Зотов Олександр ДмитровичЛІТ при ДНУ91044054 
15Гамоля Руслан ВікторовичЛІТ при ДНУ90000 
16Демидченко Олексій РуслановичЛІТ при ДНУ90NONO0 
17Інгул Денис МаксимовичЛІТ при ДНУ9NO0NO0 
18Лушня Катерина КостянтинівнаЛІТ при ДНУ90000 
19Очкасов Михайло ОлександровичЛІТ при ДНУ90NO00 
20Скорик Владислав МаксимовичКЗО СШ № 37 ДМР90NONO0 
1Вєтлужських Михайло ВячеславовичЛІТ при ДНУ10100100100300очный
2Фоменко Олег ВолодимировичДОЛІФМП10100100100300очный
3Погуляка Богдан ОлександровичЛІТ при ДНУ10100100100300очный
4Фурсін Михайло ОлександровичЛІТ при ДНУ10100100100300очный
5Єрмоленко Олександр ОлеговичДОЛІФМП101007877255очный
6Новосьолова Аліна ОлександрівнаЛІТ при ДНУ10100NO100200очный
7Бойко Єлизавета КостянтинівнаЛІТ при ДНУ108033NO113 
8Андрієвський Денис ОлександровичЛІТ при ДНУ1010000100 
9Ракша Вадим ВасильовичЛІТ при ДНУ107001383 
10Богуцький Олег ІгоровичЛІТ при ДНУ1000NO0 
11Буценко Сергій ЮрійовичЛІТ при ДНУ100NO00 
1Мунтян Даниіл МиколайовичЛІТ при ДНУ11100100100300 очный
2Савельєв Владислав ВолодимировичЛІТ при ДНУ11100100100300 очный
3Жиров Данило ДенисовичДОЛІФМП11NO78100178 очный
4Каманцев Артем СергійовичЛІТ при ДНУ11NO​67100167 ​очный

Вебінар №1. Ентін Йосиф Абрамович  
"Третя обласна олімпіада МАН з інформатики - строки та умови проведення"

ToTour1_17.pdf - Файл з умовами проведення к.р.№1

Лист до викладача Інформатики

 

Математика

​​​Вебінари та представлені контрольні роботи рекомендовано учасникам секцій Математика, Інформатика та Економіка

Підсумкова таблиця

 ПІБМістоШколаКласКР1КР2КР3ИТОГО из 42очний 14.12
1Уланов Віктор СергійовичДніпроЛІТ88121232очний
2Халік Сергій ОлександровичДніпроЛІТ826412очний
3Онацький Дмитро АндрійовичДніпроЛІТ839 12очний
1Кривий Микола МиколайовичДніпроЛІТ91312 25очний
2Янчук Владислав Дмитровичc.ВійськовеВійськова СЗОШ9212 14очний
3Зотов Олександр ДмитровичДніпроЛІТ913  13очний
4Басанець Валерія КостянтинівнаДніпроКЗСШО №9197  7 
5Песенко Анастасія ОлегівнаКривий РігКЖЛ906 6 
6Струс Максим ВолодимировичДніпроНВК №5793  3 
7Плисюк Валентина ВолодмимрівнаДніпроСЗШ №2690  0 
1Новосьолова Аліна ОлександрівнаДніпроЛІТ101612836очний
2Буценко Сергій ЮрійовичДніпроЛІТ101312833очний
3Вєтлужських Михайло ВячеславовичДніпроЛІТ101312429очний
4Кожан Анастасія ЄвгеніївнаДніпроЛІТ101312 25очний
5Широян Роберт АрменовичДніпроЛІТ1018  18очний
6Макодзеба Григорій ВолодимировичДніпроЛІТ1015  15очний
7Яровий Данило ЄвгеновичДніпроЛІТ1015  15очний
8Корж Анастасія Євгенівна ДніпроТЕЛ №611076 13очний
9Медведь Михайло ДмитровичДніпроЛІТ1012  12очний
10Ляшенко Яна ЯнівнаДніпроСЗШ №88104307 
11Карелов Даніїл ВадимовичДніпроСЗШ №88104307 
12Кобзар Діана ІгорівнаДніпроТЕЛ №61103306 
1Галавай Олександр МиколайовичКривий РігКЦМЛ11126 18очний
2Савельєв Владислав ВолодимировичДніпроЛІТ1116  16очний
3Оруджова Емілья ІлгарівнаДніпроСЗШ №88 43 7 


 

Контрольна №1

Лист до викладача Математики
 

Фізика​​

Вебінари та представлені контрольні роботи рекомендовано учасникам секцій Фізика і астрономія та Техніка.

На вебінарі будуть розглядатися організаційні питання проведення он-лайн курсів МАН та деякі фізичні задачі.

Перед вебінаром та контрольною роботою корисно буде переглянути вебінари попереднього року (наприклад: вебінари на стрінці DneprEdu та ЛІТ)

 

Результати контрольних:

 

 ПІБМісто/нас.п.Закладклас№1№2№3Сумаочний 14.12
1Глубенок  Олексій  Миколайович Кривий РiгКПЛ 1136332493очний
2Федоров Даниїл ОлександровичКривий РiгКПНЛ1127  27очний
3Терентьєв Сергій ВалерійовичДніпроЛІТ11 61723очний
4Шаталович Ігнатій ОлександровичДніпроЛІТ11518 23очний
5Паршенніков Сергій Андрійовичс.РаївкаРаївська СЗШ-інтернат1121  21очний
6Третьяков Сергій ОлексійовичПетропавлівкаЗОШ №21120  20очний
7Гордієнко Віталій Сергійовичм.НікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №41113 316 
8Гофштадт Вільгельм ВіталійовичДніпроСЗШ №21116  16 
9Змієвська Олександра ВолодимирівнаДніпроЛІТ11  1010 
10Василькович Поліна ОлександрівнаДніпроЛІТ11  99 
11Дирда Євген АндрійовичНікополь2611 303 
12Патіка Данііл ЕвгенійовичДніпроСЗШ №19103832 70очний
13Дубогриз Єлизавета ОлександрівнаДніпроЛІТ103617659очний
14Алєксєєнко Микола ОлексійовичДніпроСЗШ №19103318 51очний
15Тюріна Олександра СтаніславівнаДніпроЛІТ10329 41очний
16Макодзеба  Григорій ВолодимировичДніпроЛІТ10 53641очний
17Буценко Сергій ЮрійовичДніпроЛІТ1028 432очний
18Бєздєтний Даніїл ДмитровичДніпроЛІТ1032  32очний
19Вєтлужських Михайло ВячеславовичДніпроЛІТ1032  32очний
20Яровий Данило ЄвгеновичДніпроЛІТ1031  31очний
21Антипін Ігор МихайловичКривий РiгКНВК №129 "ГЛАС"1024 529очний
22Кукiль Данило ОлексiйовичКривий РiгКНВК №129 "ГЛАС"10244 28очний
23Чорнокнижний Петро ДмитровичНікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №41025  25
24Коваленко Марія АндріївнаДніпроСЗШ №191024  24
25Ричков Тимур ВадимовичДніпроСЗШ №3710221 23
26Курочка Максим ВіталійовичДніпроЛІТ10202 22
27Кійко Юлія Олександрівнасмт.СолонеСолонянське НВО10127 19
28Дубогриз Єлизавета ДніпроЛІТ10  44 
29Чорнокнижний Петро НікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №4101  1 
30Яценко Мирослав IгоровичДніпроНВК №33936  36очний
31Кириченко Егор СергійовичДніпроНВК №33932  32очний
32Дьолог Єлизавета АндріївнаНікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №4928  28очний
33Цибульський Назар ОлександровичНікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №4928  28очний
34Янчук Владислав Дмитровичс.ВійськовеВійськова СЗОШ9240 24очний
35Григор Анастасія ВадимівнаДніпроСЗШ №749165 21очний
36Цвєткова Анастасія Дмитрівнам. НікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №4914  14 
37Резніков  Ярослав МихайловичДніпроССЗШ №55912  12 
38Волков Андрій ДніпроЛІТ9  1010 
39Величко Ірина ДніпроЛІТ9  99 
40Цвєткова Анастасія м.НікопольСШ №496  6 
41Цибульський Назар НікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №496  6 
42Дьолог Єлизавета НікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №496  6 
43Андрєєв  Ілля Олексійович смт.СолонеСолонянська СЗШ 19 0 0 
44Гайдук Серафим АндрiйовичКривий РiгГiмназiя 1279 0 0 
45Золотарьова Карина Кривий РігКЗШ № 6590  0 
46Кононенко Максим ОлексійовичДніпроСЗШ №14381613653очний
47Омельченко Ілля ВікторовичДніпроКЗО СЗШ 13383181453очний
48Онацький Дмитро АндрійовичДніпроЛІТ8329 41очний
49Уланов Віктор СергійовичДніпроЛІТ839  39очний
50Халік Сергій ОлександровичДніпроЛІТ8381 39очний
51Петренко Богдан Анатолійовичсмт.СолонеСолонянське НВО831 435очний
52Лебідь Данііл ПавловичМарганецьССЗШ №281810230очний
53Гордиенко Вадислав ВолодимировичМарганецьГуманитарна гимназия8237 30очний
54Шаталович Димитрій ОлександровичДніпроЛІТ8 16 16очний
55Федоряка Віктор КостянтиновичДніпроЛІТ8 9 9 
56Кетков Юрій ОлеговичДніпроЛІТ прі ДНУ.80  0 
57Мордиш  Марія  Андріївна Дніпро СЗШ №74< 86107 
58Староконь Елизавета АнтонівнаДніпроСЗШ № 74< 860 6 

 

Лист до керівника секції Фізика і Астрономія