Skip Navigation Linkspidsum

​Математика

Прізвище Ім'яШколаКласБал 
Байнак ДмитроЛІТ11101
Петух ПавлоЛІТ1181
Третьяков МаксимЛІТ1171
Саввін МихайлоЛІТ115 
Маслова ЄлизаветаКГ №49 114 
Жакулін НікітаЛІТ114 
Долматов ІлляЛІТ113,5 
Маціяко ВладиславЛІТ113 
Мунтян ДаниїлЛІТ1061
Камінський ДаніїлЛІТ1061
Савельев ВладиславЛІТ104 
Губар АртемЛІТ104 
Поддубня МаріяТЛ103 
Галавай ОлександрЦМЛ101,5 
Яровий ДанилоЛІТ98,51
Новосьолова АлінаЛІТ95,5 
Мошенська Ніколь ЛІТ95,5 
Миронов АндрійЛІТ95,5 
Макодзеба ГригорійЛІТ94 
Пецоляк МаксимДОЛІФМП82 

 

 Інформатика

 

ПІБЗакладкласIIIСумаТак
СавельєвЛІТ105642981
МунтянЛІТ105627831
БайнакЛІТ115620761
ФурсінЛІТ95620761
ПерекопськийЛІТ83932711
СиленкоЛІТ103620561
ТретьяковЛІТ113620561
ПогулякаЛІТ9560561
УлановСШ 8973223551
ЄрмоленкоДОЛІФМП93614501
КарпусьЛІТ839140 
БойкоЛІТ1135035 
АрхіповДОЛІФМП1027734 
КаманцевЛІТ1030131 
ХомичЛІТ1127027 
ДемидченкоЛІТ822426 
ФоменкоДОЛІФМП920121 
ДяченкоСШ 23720020 
ВєтлужськихЛІТ920020 

 

Фізика

 ПІБКласЗаклад​очноТак
1Величко Ірина Євгенівна8ЛІТ 18 1
2Жакулін Нікіта Вячеславович11ЛІТ  1
3Заній Єгор Васильович11ЛІТ  1
4Маслова Єлизавета Валеріївна11КГ№49  1
5Мунтян Даниїл Миколайович10ЛІТ 6 
6Пецоляк Максим Михайлович8ДОЛІФМП 8 
7Савельєв Владислав Володимирович10ЛІТ 7 
8Уланов Віктор Сергійович8СШ 89 19 1
9Шаталович  Игнатий Александрович10ЛІТ 19 1

 

 

 

Списки рекомендованих до підсумкового туру

Інформатика

 

ПІБ

Заклад

Клас

​Очно

1

Погуляка Богдан

ЛІТ

9

н​

2

Савельєв Владислав

ЛІТ

10

3

Мунтян Даниіл

ЛІТ

10

4

Байнак Дмитро

ЛІТ

11

5

Карпусь Артур

ЛІТ

8

6

Перекопський Михайло

ЛІТ

8

7

Єрмоленко Олександр

ДОЛІФМП

9

8

Силенко Владислав

ЛІТ

10

9

Третьяков Максим

ЛІТ

11

10

Бойко Владислав 

ЛІТ

11

н​

11

Уланов Віктор

СШ № 89 

7

12

Каманцев Артем

ЛІТ

10

13

Архіпов Олександр

ДОЛІФМП

10

14

Хомич Олександр

ЛІТ

11

н​

15

Демидченко Олексій

ЛІТ

8

16

Дяченко Ярослав

СШ №23

7

17

Вєтлужських Михайло

ЛІТ

9

н​

18

Фоменко Олег

ДОЛІФМП

9​

19​

​Фурсін Михайло

​ЛІТ

9

 Математика

 

Прізвище Ім'я

Навч. заклад, Місто

Клас

​очно

1

Петух Павло

ЛІТ, Дніпро

11

2

Маціяко Владислав​

ЛІТ, Дніпро

11

3

Третьяков Максим

ЛІТ, Дніпро

11

4

Байнак Дмитро

ЛІТ, Дніпро

11

5

Маслова Єлизавета

КГ №49, Кривий Ріг

11

6

Жакулін Нікіта​

ЛІТ, Дніпро

11

7

Долматов Ілля

ЛІТ, Дніпро

11

8

Славинский Всеволод

ЛІТ, Дніпро

11

н​

9

Саввін Михайло

ЛІТ, Дніпро

11

10

Мунтян Даниїл

ЛІТ, Дніпро

10

11

Савельев Владислав

ЛІТ, Дніпро

10

12

Камінський Даніїл

ЛІТ, Дніпро

10

13

Дерець Ганна

ТЛ, Кам’янське

10

н​

14

Галавай Олександр

КЦМ, Кривий Ріг

10

15

Губар Артем

ЛІТ, Дніпро

10

16

Поддубня Марія

ТЛ,  Кам’янське

10

17

Новосьолова Аліна

ЛІТ, Дніпро

9

18

Макодзеба Григорій

ЛІТ, Дніпро

9

19

Мошенська Ніколь 

ЛІТ, Дніпро

9

20

Яровий Данило

ЛІТ, Дніпро

9

21

Зелікман Борис

ЛІТ, Дніпро

9

н​

22

Миронов Андрій

ЛІТ, Дніпро

9

23

Пецоляк Максим

ДОЛІФМП, Дніпро

8​

Фізика



ПІБ

Клас

Заклад

​очно

1

Величко Ірина Євгенівна

8

ЛІТ

2

Глубенок Олексій Миколайович

10

КЖЛ 

н​

3

Дашков Микита Олегович

9

ЛІТ

н​

4

Жакулін Нікіта Вячеславович

11

ЛІТ

5

Заній Єгор Васильович

11

ЛІТ

6

Коренський Ярослав Олексійович

9

ЛІТ

н​

7

Курочка Максим Віталійович

9

ЛІТ

н​

8

Макодзеба  Григорій Володимирович

9

ЛІТ

9

Маслакова Ксенія Денисівна

9

ЛІТ

н​

10

Маслова Єлизавета Валеріївна

11

КГ№49

11

Мунтян Даниїл Миколайович

10

ЛІТ

12

Пецоляк Максим Михайлович

8

ДОЛІФМП

13

Плескач Михайло Тарасович

9

КГ№49

н​

14

Приходько Максим Олексійович

10

ЛІТ

н​

15

Савельєв Владислав Володимирович

10

ЛІТ

16

Третьяков Максим Юрьевич

11

ЛІТ

17

Уланов Віктор Сергійович

8

СШ 89

18

Шаталович  Игнатий Александрович

​10

ЛІТ

Результати Контрольної​​ роботи (Інформатика)
ПІБЗакладКласhorsehorizmelonssquaresСума
1Погуляка БогданЛІТ918201755
2Савельєв ВладиславЛІТ1016202056
3Мунтян ДаниілЛІТ1016202056
4Байнак ДмитроЛІТ111620 2056
​5
Фурсін Михайло​ЛІТ​
9​
16​
20​
20​
56​
6Карпусь АртурЛІТ81620339
7Перекопський МихайлоЛІТ81920-39
8Єрмоленко ОлександрДОЛІФМП91620-36
9Силенко ВладиславЛІТ101620-36
10Третьяков МаксимЛІТ111620-36
11Бойко Владислав ЛІТ111520-35
12Уланов ВікторСШ № 89 71220-32
13Каманцев АртемЛІТ101416-30
14Архіпов ОлександрДОЛІФМП101017-27
15Хомич ОлександрЛІТ11207-27
16Демидченко ОлексійЛІТ8184-22
17Дяченко ЯрославСШ №237-20-20
18Вєтлужських МихайлоЛІТ9-20-20
19Фоменко ОлегДОЛІФМП9-20-20
20Жиров ДаниїлДОЛІФМП1016-319
21Новосьолова АлінаЛІТ9162-18
22Корзюков ЄвгенійДОЛІФМП10150-15
23Поповкін МаксимДОЛІФМП10140-14
24Шпорта АртемДОЛІФМП1013--13
25Саввін МихайлоЛІТ11130-13
26Славінський ВсеволодЛІТ11120-12
27Олешко ОлександрЛІТ10120-12
28Полтава АндрійЛІТ1060-6
29Цвигун БогданДОЛІФМП1030-3
30Кисельов ОлексійЛіцей № 100730-3
31Котов БолеславЛІТ1011-2
32Литвин ПолінаЛІТ1011 -2


 

 

Результати Контрольних​​ робіт №1, №2 (Математика)

Прізвище Ім'яКласНавч. заклад, МістоБал КР №1Бал КР​ №2
Бал КР​ №3
Сума
Пецоляк Максим8ДОЛІФМП , Дніпро98​6​23​
​​Чорноморець Єлизавета​
8​
Технічний ліцей
м. Кам'янського​
-​8​-​8​
​Третьякова-Латаш Софья
8​
Технічний ліцей
м. Кам'янського​
-​
4​-​4​
Макодзеба Григорій9ЛІТ, Дніпро1010​-​20​
Новосьолова Аліна9ЛІТ, Дніпро1010​9​29​
Миронов Андрій9ЛІТ, Дніпро74​-​11​
Ісмагілов Олександр9СЗШ №29,  Дніпро 43​-​7​
Назар Кравец9СЗШ №29,  Дніпро 43​-​7​
​Яровий Данило
9​ЛІТ, Дніпро​-​6​9​15​
​Моторний Андрій
9​СШ №23 м.Дніпро​-​4​-​4​
​Болтянський Володимир
9​ЛІТ, Дніпро​-​5​-​5​
​Філатенко Ангеліна
9​Криворізько науково-технічний металургійний ліцей №81, м.Кривий Ріг​-​8​-​8​
​Зелікман Борис
9​ЛІТ, Дніпро​-​10​3​13​
​Мош​енська Ніколь
9​ЛІТ, Дніпро​-​
10​9​19​
Камінський Даніїл10ЛІТ, Дніпро1010​-​20​
Савельев Владислав10ЛІТ, Дніпро109​9​28​
Мунтян Даниїл10ЛІТ, Дніпро10​10​9​29​
Губар Артем10ЛІТ, Дніпро94​-​13​
Катруц Анастасія10СЗШ №29,  Дніпро 8​-​-​8​
​Арович Микита
10​ЛІТ, Дніпро​-​
5​-​5​
​​Поддубня Марія
10​
Технічний ліцей,
м. Кам’янське ​
-​7​6​13​
​Дерець Ганна
10​
Технічний ліцей,
м. Кам’янське
-​10​9​19​
​Галавай Олександр
10​Криворізький Центрально-Міський ліцей, Кривий Ріг​-​8​6​14​
Петух Павло11ЛІТ, Дніпро1010​9​29​
Долматов Ілля11ЛІТ, Дніпро108​-​18​
Маслова Єлизавета11Криворізька гімназія №49, м.Кривий Ріг108​6​24​
Третьяков Максим11ЛІТ, Дніпро109​9​28​
Жакулін Нікіта11ЛІТ, Дніпро109​-​19​
Байнак Дмитро11ЛІТ, Дніпро106​9​25​
Григор'єв Євген11СЗШ 46,  Дніпро 4​-​-​4​
​Славинский Всеволод
11​ЛІТ, Дніпро​-​10​-​10​
​Маціяко Владислав​
11​ЛІТ, Дніпро​10​
10​9​29​
​Саввін Михайло
11​ЛІТ, Дніпро​-​
10​-​10​
​Фалілеєва Дар'я
11​КЖЛ,Кривий Ріг​​-​40​4​

Зауваження: Максимальна кількість балів за контрольну роботу - 10 балів. Кожне завдання  оцінювалось по 2 бали. 
 

Результати Контрольної роботи №1 (Фізика) 15.10.2016

Учасники показані у порядку зменшення балу, однак різні паралелі (8,9,10,11) будуть мати окремий конкурс.

Прізвище та ім'яКласШколаМістоБал
1Плескач Михайло9КГ№49Кривий Ріг14
2Маслова Єлизавета11КГ№49Кривий Ріг12
3Глубенок  Олексій 10КЖЛ Кривий Ріг 11
4Третьяков Максим11ЛІТДніпро9
5Савельєв Владислав10ЛІТДніпро9
6Жакулін Нікіта11ЛІТДніпро9
7Загній Єгор11ЛІТДніпро9
8Мунтян Даниїл10ЛІТДніпро9
9Макодзеба Григорій9ЛІТДніпро9
10Уланов Віктор8СШ 89+ЛІТ курсиДніпро9
11Приходько Максим10ЛІТДніпро8
12Величко  Ірина8ЛІТДніпро8
13Задоя Тетяна11АРЛІЗеленодольск6
14Медведь Михайло9ЛІТДніпро5
15Дашков Микита9ЛІТДніпро3
16Алєксєєв Кузьма8ЛІТДніпро3
17Турубаров Михайло8ЛІТДніпро2
18Коренський Ярослав9ЛІТДніпро0
 Максимальний бал    18

Зауваження: Розбивка балів по задачах відправлена на поштову адресу учасника.