Skip Navigation Linksman2015

​​​​​​​​​​Сторінка для надання допомоги при підготовці конкурсних робіт

МАН України

 

 Дніпропетровське відділення МАН

 

Мала академія наук України

 

Он-лайнові заходи 2015

Лист Дніпропетровського відділення МАН про он-лайн заходи

Лист про підсумкову контрольну роботу 17.12.2015

 

Реєстрація для участі у  роботі
он-лайн заходів з предметів
Фізика, Математика, Інформатика
 
(відділення: Комп'ютерні науки, Математика,
Фізика і Астрономія, Техніка)

 Зареєструвавшимся прийде запрошення на вебінари на указану при реєстрації поштову адресу - будьте уважні при введені адреси .

 fizika2.png

 


 

Інформатика

Он-лайн активність, відповідно календаря завершено. Ви можете переглянути підсумки вебінару та контрольних робіт за посиланням:

Результати контрольної роботи

Вебінар

 

Лист до викладача Інформатики

 

Математика

Он-лайн активність, відповідно календаря завершено. Ви можете переглянути підсумки вебінарів та контрольних робіт за посиланням:

Результати контрольних робіт

Вебінари

 

Лист до викладача Математики

 

Фізика​​

Вебінари та представлені контрольні роботи рекомендовано учасникам секцій Фізика і астрономія та Техніка

Он-лайн активність, відповідно календаря завершено. Ви можете переглянути підсумки вебінарів та контрольних робіт за посиланням:

Результати контрольних робіт

Вебінари

 

Лист до керівника секції Фізика і Астрономія 

 

Результати

оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни

учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів

Дніпропетровського відділення МАН України

Відділення ____Фізики і астрономії___________________

Базова дисципліна __Фізика__________________________

 

ПІБ

Кількість балів

1.       

Абраменков Денис Андрійович

9

2.       

Безугла Оксана Вікторівна

17

3.       

Бісик Олександра Олександрівна

0

4.       

Вахмістров Богдан Олегович

7

5.       

Воловик Іван Максимович

30

6.       

Вєтров Денис Максимович

16

7.       

Галітовський Сергій Сергійович

29

8.       

Глубенок Олексій Миколайович

14

9.       

Григорян Борис Валерійович

14

10.    

Дячук Анастасія Тарасівна

10

11.    

Жакулін Нікіта Вячеславович

33

12.    

Загній Єгор Васильович

28

13.    

Загребельна Марина Олександрівна

8

14.    

Задоя Тетяна Вікторівна

0

15.    

Зайченко Максим Володимирович

25

16.    

Зозуля Юрій Сергійович

4

17.    

Зюган Антон Олексійович

24

18.    

Карпов Олександр Владиславович

3

19.    

Кльомін Павло Юрійович

17

20.    

Кобеляцький Даниїл

6

21.    

Коваленко Ілона Юріївна

3

22.    

Ковальчук Надія Олегівна

9

23.    

Кондратенко Олена Костянтинівна

21

24.    

Кононов Андрій Дмитрович

31

25.    

Конторер Аліна Денисівна

16

26.    

Кузнецов Данило Олександрович

16

27.    

Кузнєцова Ярослава Станіславівна

4

28.    

Кутовий Олександр Сергійович

10

29.    

Кігітов Гліб Андрійович

1

30.    

Настенко Павло Іванович

9

31.    

Нуштаєв Микита Юрійович

18

32.    

Обриньба Владислав Євгенович

5

33.    

Олевський Олександр Вікторович

33

34.    

Павлов Олексій Андрійович

0

35.    

Петрина Володимир Максимович

9

36.    

Постол Денис Ігорович

5

37.    

Рашевська Анастасія Миколаївна

32

38.    

Сафонов Микита Романович

14

39.    

Стецун Катерина Сергіївна

9

40.    

Теплов Ігор Миколайович

0

41.    

Тюменцев Герман Валерійович

11

42.    

Унковський Єгор Володимирович

0

43.    

Храпак Богдан Сергійович

20

44.    

Цюман Максим Ігорович

19

45.    

Чепіль Софія Віталіївна

0

46.    

Черниш Ярослав Сергійович

20

47.    

Чумичов Денис Дмитрович

30

48.    

Чучва Владислав Дмитрович

26

49.    

Шихов Станіслав Кирилович

33

«_12_»__лютого__2016 р.

 

Мала академія наук України представлена в регіоні Дніпропетровським відділенням:  

 ​logo_МАН-Днепр.png

Дніпропетровське відділення МАН

яке діє відповідно задач Малої академії наук України:

logo_ua.png 

Мала академія наук України 

 

Посилання на матеріали обласного етапу конкурсу попередніх років:

 МАН II етап 

Основні дати конкурсу 2015-2016:

1) Конкурсна робота робота повинна бути підготована та передана до
    обласного відділення МАН до 25.01.2015 для попередньої оцінки.

2) Захист відбудеться (орієнтовно - до виходу наказу) 12-13.02.2016
    (12.02 - контрольна робота, 13.02 - безпосередньо захист)

3) В 2015 році передбачається проведення он-лайнових заходів з
    фізики, математики, інформатики, для участі у роботі он-лайнових заходів зареєструйтеся

 
Дати он-лайнових заходів

Ваші запитання з предметів надсилайте на адреси викладачів:

 

Лист до викладача Інформатики

Лист до викладача Математики

Лист до керівника секції Фізика і Астрономія

 

Ваші запитання, пропозиції, зауваження з технічних питань надсилайте у міську службу підтримки:

 

Лист до служби підтримки

 

Для ефективного проведення вебінарів рекомендується виконувати наступні

правила

Ті хто не виконує правила проведення вебінарів та заважає його проведенню можуть бути відключені від участі без попередження.

 

Матеріали вебінарів доступні на сторінці: Вебінари

Підсумки он-лайн турів

За результатами проведених он-лайн контрольних робіт наступні учні допущені до очного туру вказаних предметів:

ПІБ

Клас

Предмет 1

Бал-1

Предмет 2

Бал-2

Байнак Дмитро Андрійович

10

 

 

физика

8

​Бай Ярослав Володимирович

​11

​інформатика

​40

Беспояско Євгеній Едуардович

11

Математика

36

 

 

Бойко Діана Вікторівна

11

Математика

10

 

 

Брижатенко Руслан Олегович

11

Математика

10

 

 

Воловик Іван Максимович

11

 

 

інформатика

41

Ганець Карина Андріївна

8

Математика

10

 

 

Глубенок Олексій Миколайович

9

 

 

физика

48

Григор'ян Армен Араєвич

9

Математика

36

 

 

Губар Артем Андрійович

9

Математика

20

 

 

Дячук Анастасія Тарасівна

9

 

 

физика

18

Жакулін Нікіта Вячеславович

10

 

 

физика

8

Загній Єгор Васильович

10

 

 

физика

8

Задоя Тетяна Вікторівна

10

 

 

физика

12

Зеленська Ніна Василівна

10

Математика

12

 

 

Істранін Андрій Юрійович

10

Математика

20

физика

14

Киричишина Юлія Феліксівна

10

Математика

24

 

 

Кіча Игорь Володимирович

9

Математика

20

 

 

Костюк Дмитро Олександрович

9

 

 

физика

18

Крива Катерина Андріївна

11

Математика

8

 

 

Крикун Яна Олександрівна

11

Математика

14

 

 

Крячун Іван Віталійович

9

Математика

8

 

 

Лебедєв Данило Миколайович

11

 

 

інформатика

​60

Левчун Олександра Олександрівна

10

Математика

20

 

 

Лізейкіна Вікторія Ігорівна

10

Математика

20

 

 

Лізейкіна Вікторія Ігорівна

10

 

 

физика

8

Маслова Єлизавета Валеріївна

10

Математика

22

физика

20

Медун Анна Олександрівна

11

Математика

10

 

 

Нікіфоров Олександр Олександрович

9

Математика

8

 

 

Новосьолова Аліна Олександрівна

8

Математика

12

физика

34

Одинець Владислав Євгенійович

10

 

 

физика

12

Олевський Олександр Вікторович

11

 

 

физика

46

Передерій Софія Валентинівна

9

Математика

12

 

 

Приходько Максим Олексійович

9

 

 

физика

10

Пузенко Влад Костянтинович

10

Математика

8

 

 

Романчук Ганна Віталіївна

8

Математика

10

 

 

Саввін Михайло Олекандрович

10

Математика

18

інформатика

31

Савельєв Владислав Володимирович

9

 

 

інформатика

41

Силенко Денис Сергійович

9

 

 

інформатика

41

Сіряк Андрій Володимирович

11

 

 

інформатика

60

Славінський Всеволод Олександрович

10

Математика

18

інформатика

36

Третьяков Максим Юрійович

10

 

 

физика

8

Фалілеєва Дар'я Миколаївна

10

Математика

24

 

 

Циганов Олександр Олегович

9

 

 

физика

8

Шаталович Ігнатій Олександрович

9

Математика

8

інформатика

60

Шишко Данило Андрійович

8

Математика

10

 

 

Шишов Дмитро Андрійович

9

Математика

34

 

 

Школьніков Дмитро Сергійович

10

Математика

32

 

 

 Очна контрольна робота розпочнеться 17.12.2015 з 14:00-17:00(18:00)