Skip Navigation LinksSkypeRules

Правила та послідовність підготовки

для участі у вебінарах!​

Для ефективного проведення вебінарів рекомендується виконувати наступні правила:

1) Зареєструватися на бажаний вебінар заповнивши відповідну форму за посиланням біля прізвища автора.

2) Посилання на вебінар, на який Ви зареєстровані, буде розіслано на вказану в формі електронну адресу напередодні вебінару. Будь ласка обов'язково уважно перевіряйте поштову адресу вказану під час заповнення форми.

3) Якщо Ви не встигли зареєструватися завчасно: Під час проведення вебінару перейдіть за посиланням на сторінці вебінарів: http://www.dnepredu.dp.ua/ez

4) Бажано технічні деталі участі у вебінарі виконати завчасно:
- перевірити технічну можливість посилання
- якщо Ви ще не користувалися Skype, то ознайомтеся з посилання
- якщо Ви не маєте встановленого Skype? то Вам буде запропоновано встановити відповідний плагін: ​посилання

5) Нагадуємо, що вебінари проводяться за допомогою Skype для бізнесу, або за допомогою плагіну для будь-якого сучасного браузера.

Перевірте можливість підключення до Skype-вебінару. Для цього треба мати встановлений Skype для бізнесу (надається в ліцензії Office 365) або встановити плагін для підключення до вебінару через браузер (для його встановлення треба дати погодження).

6) Перевірити на сторінці автора вебінару необхідні засоби, які треба мати для засвоєння матеріалу вебінару чи виконання відповідних завдань.

7) Перед участю переглянути правила користування Skype

8) Під час вебінару пам'ятати, що якщо у Вас не відключено мікрофон, то все, що ви кажете почують всі учасники. Тому керує Вашими виступами ведучій. Якщо Ви бажаєте задати запитання, то можна подати відповідний сигнал. Якщо Ви бажаєте сповістити приватно когось з учасників, то не треба писати йому повідомлення у загальній строчці, а надіслати запитання безпосередно бажаному учаснику.

9) Учасники, які не виконують правила ввічливого спілкування, заважаючи іншим учасникам, можуть бути відключені ведучим без пояснення причин.

10) Відповідно до вимог законодавства України, при внесенні даних до форм реєстрації, Ви погоджуєтеся із використанням, наведених Вами персональних даних для інформування Вас про активність системи вебінарів, для контакту з Вами авторів вебінарів з приводу тем вебінарів та надання інформації про іншу освітню активність, конкурси, заохочення, тощо).

11) Всім, зареєстрованим до вебінарів приблизно раз-два на місяць надсилаються інформаційні повідомлення про активність заплановану на сайті. Якщо Ви більше не плануєте приймати участь у вебінарах - скористайтеся посиланням (припинити розсилку) для зупинення розсилання Вам інформаційних листів та усунення Ваших даних з бази освітян сайту.


smileyhug.gif