Skip Navigation Linksман

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Сторінка для надання допомоги при підготовці конкурсних робіт

МАН України

 

 Дніпропетровське відділення МАН

Мала академія наук України

 

Нормативні документи:

 Терміни проведення конкурсу МАН 2016-17

Установчі сесії МАН 2016

Он-лайн заходи 2015

Он-лайнові заходи 2016​

Наказ 2016
Лист МАНУМ ДОР
Умови проведення курсів

Контрольна робота з фізики для письмового виконання

 ​

Наказ про Он-лайн курси 

Наказ про очний тур​​

 

​Он-лайнові заходи 2017

 

 

 ​Найближчі заходи:

Результати он-лайн турів подані на сторінці (інформатика та математика - остаточні, остаточні з​ фізики з'являться у неділю після контрольної )

Очний тур з кожного предмету 14.12.2017:

Інформатика з 15:30​

Математика з 13:00

Фізика з 13:00

Тур буде проходити протягом 2-х годин в Дніпровському ліцеї інформаційних технологій при ДНУ (Дніпро, вул. Шевченка, 8).

Лист про запрошення перемохців он-лайн турів буде розміщено тут одразу після підписання.

Лист до служби підтримки

Підсумки очного етапу он-лайн заходів

Виділені кольором - переможці

Математика

​№
ПІБ​
Місто​Заклад​Клас
1
2
3
4
5
6
​7
Всього​
​1Халік Сергій ОлександровичДніпроЛІТ8515515123
2Онацький Дмитро АндрійовичДніпроЛІТ8510 1018
3Зотов Олександр ДмитровичДніпроЛІТ954553  22
4Кривий Микола МиколайовичДніпроЛІТ9515141017
5Янчук Владислав Дмитровичc.ВійськовеВійськова СЗОШ950300008
6Яровий Данило ЄвгеновичДніпроЛІТ10555555333
7Кожан Анастасія ЄвгеніївнаДніпроЛІТ10555555232
8Макодзеба Григорій ВолодимировичДніпроЛІТ10555555232
9Медведь Михайло ДмитровичДніпроЛІТ10555555232
10Буценко Сергій ЮрійовичДніпроЛІТ10505556329
11Широян Роберт АрменовичДніпроЛІТ10505555429
12Вєтлужських Михайло ВячеславовичДніпроЛІТ10555055227
13Новосьолова Аліна ОлександрівнаДніпроЛІТ10505555025​


Інформатика

Прізвище, ім'я учняШколаКлас123Всього
1Халік Сергій ОлександровичЛІТ891100100291
2Уланов Віктор  СергійовичЛІТ864100100264
3Міщук Роман АндрійовичЛІТ864100100264
4Дяченко Ярослав ОлеговичЛІТ8930100139
5Хубецов Олександр ДмитровичЛІТ8276030117
6Перекопський Михайло АндрійовичЛІТ9100100100300
7Карпусь Артур ДмитровичЛІТ973100100273
8Арчаков Всеволод КостянтиновичЛІТ973100100273
9Єрмаков Сергій ОлександровичЛІТ964100100264
10Сивошапка Ілля ОлександровичДОЛІФМП9278070177
11Каменєв Іван СергійовичЛІТ92710050177
12Караваєв Іван ОлександровичДОЛІФМП9454090175
13Денисов Костянтин ІгоровичЛІТ9 10050150
14Кривий Микола МиколайовичЛІТ994060109
15Болотов Всеволод ВолодимировичДОЛІФМП910  10
16Фоменко Олег ВолодимировичДОЛІФМП10100100100300
17Фурсін Михайло ОлександровичЛІТ1091100100291
18Єрмоленко Олександр ОлеговичДОЛІФМП1073100100273
19Вєтлужських Михайло ВячеславовичЛІТ109100100209
20Погуляка Богдан ОлександровичЛІТ109100100209
21Новосьолова Аліна ОлександрівнаЛІТ102710070197
22Савельєв Владислав ВолодимировичЛІТ11100100100300
23Мунтян Даниіл МиколайовичЛІТ1155100100255
24Каманцев Артем СергійовичЛІТ1155100100255
25Жиров Данило ДенисовичДОЛІФМП11 100100200


 

Фізика

​​

ПІБМісто/нас.п.Закладклас1234567Всього
1Уланов Віктор СергійовичДніпроЛІТ8555455534
2Шаталович Димитрій ОлександровичДніпроЛІТ855 3 4219
3Омельченко Ілля ВікторовичДніпроКЗО СЗШ 1338 51 12110
4Петренко Богдан Анатолійовичсмт.СолонеСолонянське НВО841000038
5Кононенко Максим ОлексійовичДніпроСЗШ №143851 10007
6Цибульський Назар ОлександровичНікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №49521550018
7Кириченко Егор СергійовичДніпроНВК №33955  04 14
8Яценко Мирослав IгоровичДніпроНВК №33955   0111
9Дьолог Єлизавета АндріївнаНікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №4911   518
10Григор Анастасія ВадимівнаДніпроСЗШ №74921  0 36
11Алєксєєнко Микола ОлексійовичДніпроСЗШ №1910414454527
12Яровий Данило ЄвгеновичДніпроЛІТ10513355527
13Дубогриз Єлизавета ОлександрівнаДніпроЛІТ10214155523
14Тюріна Олександра СтаніславівнаДніпроЛІТ10214155523
15Курочка Максим ВіталійовичДніпроЛІТ10214155523
16Буценко Сергій ЮрійовичДніпроЛІТ10205215520
17Бєздєтний Даніїл ДмитровичДніпроЛІТ10215255 20
18Патіка Данііл ЕвгенійовичДніпроСЗШ №19101 1452518
20Шаталович Ігнатій ОлександровичДніпроЛІТ11534355429
21Терентьєв Сергій ВалерійовичДніпроЛІТ11545534127


 


 

Реєстрація для участі у  роботі
он-лайн заходів з предметів
Фізика, Математика, Інформатика
 

(відділення: Комп'ютерні науки, Математика,
Фізика і Астрономія, Техніка)

 fizika2.png 

Вебінари

Підсумковий захід за всіма предметами відбудеться 14.12.2017 (точний час заходу буде обїявлено незабаром) очно в Дніпровському ліцеї інформаційних технологій при ДНУ за запрошенням переможцям по результатах проведених он-лайн робіт.
 ​Графік он-лайн вебінарів-контрольних за конкурсом "Он-лайн курсів" подано в календарі

Увага! Приєднуватися треба з комп'ютера або мобільного пристрою, який має звуковий пристрій.

Інформатика

Вебінари на 2017 рік:
09.11.2017 з 16:​00 до 17:00
вебін​ар на тему 
"Третя обласна олімпіада МАН з інформатики - строки та умови проведення"

ToTour1_17.pdf - Файл з умовами проведення (текст був розглянутий на вебінарі). Вебінар веде вчитель інформатики Дніпровського ліцею інформаційних технологій при ДНУ Й.А.Ентін.

Контрольная №1 (інформатика)

16.11..2017 о 15:30 
(учасникам повідомити про готовність не пізніше 15:10)

​На адреси зареєстрованих буде направлено листа для реєстрації у олімпіадні групі на сайті олімпіади e-olymp
Запитання надсилати поштою на адресу керівника з інформатики.
 

Лист до викладача Інформатики 

Математика

Вебінар №1 та контрольна з математики:
11.11.2017 о 14:00 (контрольна з 15:00)

Контрольна робота №1​
Тема: Рівносильні рівняння. Рівняння-наслідки. 
​Контрольна робота №2
 

Розв'язки К.р.№1
з математики: 18.11.2017 ​

Контрольна робота №2
Тема: Трапеція

  Вебінар №3 та контрольна з математики: 25.11.2017

Тема: Поєднання геометрії та алгебри

Вебінар №3​

Контрольна робота №3​​​​   
Вебінар веде вчитель математики 

Дніпровського ліцею інформаційних технологій при ДНУ В.О.Зонтов.​​​​​

Вебінари та представлені контрольні роботи рекомендовано учасникам секцій Математика, Інформатика та Економіка

Лист до викладача Математики

 

Фізика

Он-лайн сесія з фізики
28.10.2017 з 15:00 до 16​:30
(рекомендовано для 8-9-х класів)
28.10.2017 з 17:00 до 18:30​ ​
(рекомендовано для 10-11-х класів)​

Під час сесії:
1) ввідне заняття з роботи МАН,
2) тематичне заняття з Фізики,
3) контрольна тестова робота - правильні відповіді на запитання контрольної та результати учасників будуть надіслані на вказані при реєстрації поштові адреси.
Для приєднання до заходу у вказаний час перейти за посиланням відповідної сесії.

Вебінар №1 (​10.11.2017)​ 

Тема: Швидкість, про яку Ви не знали​​​ 
Контрольна №1 з фізики (12.11.2017​)​

 

Вебінар №2 (24.11.2017) 

Тема: Енергетичні співвідношення​​​

Контрольна №2 з фізики (26.11.2017)

Консультаційний вебінар з фізики (01.12.2017​)​

Вебінар присвячено відповідям на запитання, що виникли при підготовці до міського етапу олімпіади з фізики

03.12.2017 - Дніпро - міська олімпіада з фізики
​​

​​Зимова сесія з фізики 08.12.2017

Контрольна робота №3 (10.12.2017)

​​
Вебінари та представлені контрольні роботи рекомендовано учасникам секцій Фізика і астрономія та Техніка.​

​Перед вебінаром та контрольною роботою корисно буде переглянути вебінари попереднього року (наприклад: вебінари на стрінці DneprEdu та ЛІТ)

 

Лист до керівника секції Фізика і Астрономія

 

 Вебінари передбачають:
лекцію, запитання, контрольну роботу (наступні дні).
За результатами виконання контрольних робіт формується олімпіадна команда МАН на обласну олімпіаду за відповідними предметами.




​ 

Мала академія наук України представлена в регіоні Дніпропетровським відділенням:  

 logo_МАН-Днепр.png

Дніпропетровське відділення МАН

яке діє відповідно задач Малої академії наук України:

logo_ua.png 

Мала академія наук України 

 

Посилання на матеріали обласного етапу конкурсу попередніх років:

 Матеріали МАН II та III етап 

Основні дати конкурсу 2016-2017:

1) Конкурсна робота робота повинна бути підготована та передана до
    обласного відділення МАН до 20-х чисел січня 2017 для попередньої оцінки.

2) Захист відбудеться (орієнтовно - до виходу наказу) 10-11.02.2017 
    (10.02 - контрольна робота, 11.02 - безпосередньо захист)

3) В 2015 році передбачається проведення он-лайнових заходів з
    фізики, математики, інформатики, для участі у роботі он-лайнових заходів зареєструйтеся

 
Дати он-лайнових заходів

< Лютий 2018 р. >
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
 29 
 30 
 31 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
 28 
 1 
 2 
 3 
 4 

Детальна інформація по заходах:

  
  
  
  
ВебінарІнформатика09.11.2017 16:00Ентін Йосиф Абрамович
Вебінар №1 (2017)Фізика10.11.2017 17:00Григор'єв Сергій Борисович
Вебінар №1 (2017)Математика11.11.2017 14:00Зонтов Володимир Олександрович
Контр.роб. №1 (2017)Математика11.11.2017 15:00Зонтов Володимир Олександрович
Контр.роб. №1 (2017)Фізика12.11.2017 15:00Григор'єв Сергій Борисович
Контр.роб. №1 (2017)Інформатика16.11.2017 15:30Ентін Йосиф Абрамович
Вебінар №2 (2017)Математика18.11.2017 14:00Зонтов Володимир Олександрович
Контр.роб. №2 (2017)Математика18.11.2017 15:00Зонтов Володимир Олександрович
Олимпиада математика (місто)Математика(місто)19.11.2017 9:00Зонтов Володимир Олександрович
Вебінар №2 (2017)Фізика24.11.2017 17:00Григор'єв Сергій Борисович
Вебінар №3 (2017)Математика25.11.2017 14:00Зонтов Володимир Олександрович
Контр.роб. №3 (2017)Математика25.11.2017 15:00Зонтов Володимир Олександрович
Контр.роб. №2 (2017)Фізика26.11.2017 15:00Григор'єв Сергій Борисович
Вебінар №3 (2017)Фізика01.12.2017 17:00Григор'єв Сергій Борисович
Олимпиада физика (місто)Фізика(місто)03.12.2017 9:00Григор'єв Сергій Борисович
Вебінар №4 (2017)Фізика08.12.2017 17:00Григор'єв Сергій Борисович
Олимпиада інформатика (місто)Інформатика(місто)09.12.2017 9:00Ентін Йосиф Абрамович
Контр.роб. №3 (2017)Фізика10.12.2017 15:00Григор'єв Сергій Борисович
Підсумкова олімпіадаМатематика14.12.2017 13:00Зонтов Володимир Олександрович
Підсумкова олімпіадаФізика14.12.2017 13:00Григор'єв Сергій Борисович
Підсумкова олімпіадаІнформатика14.12.2017 15:30Ентін Йосиф Абрамович

​Ваші запитання з предметів надсилайте на адреси викладачів:

 

Лист до викладача Інформатики

Лист до викладача Математики

Лист до керівника секції Фізика і Астрономія

 

Ваші запитання, пропозиції, зауваження з технічних питань надсилайте у міську службу підтримки:

 

Лист до служби підтримки

Для ефективного проведення вебінарів рекомендується виконувати наступні

правила

Ті хто не виконує правила проведення вебінарів та заважає його проведенню можуть бути відключені від участі без попередження.​

Письмові контрольні роботи

Контрольна робота з фізики для письмового виконання

Підсумок

Прізвище, ім'яМісто (район)Навчальний закладКласОцінка (12 балів)
1.       Абертіхін Іллям. Кам'янськеТехнічний ліцей108

​2.

Дьолог Єлизавета ​​

Нікополь​

НСЗШ-І-ІІІ ст. №4​

9​

11​

3.       
Кучерявенко Оленам. Кам'янськеНВО-ліцей НІТ1012
4.       Кушнір Глібм. Кам'янськеСЗШ № 401111
5.       Миршавка СвітланаВасильківський р-нВасильківська СЗШ № 297
6.       Святощук Ростиславм. Кам'янськеНВО-ліцей НІТ1112
7.       Стадник Єгорм. ДніпроСЗШ № 29810
8.       Харченко ЮліяАпостолівський р-нАРЛІ1112
9.       Хохлов Ярославм. Кам'янськеНВО-ліцей НІТ1012
​10.
Цибульський Назар НікопольНСЗШ-І-ІІІ ст. №4​9​11​
11.       Шейко Олександрм. Кам'янськеТехнічний ліцей118​